JanaHUSKIES.cOM

volnočasovÉ aktivitY, PRÁCE S DĚTMI a osobnostní rozvoj mládeže v reálném vztahu se severskými PSY HUSKY

Vítejte

v Horním Maxově

"Pes rozumí nejen tomu, co říkáme, ale i tomu, co říct nedokážeme."

Psi mají významný vliv na vývoj dětí a jejich celkový blahobyt. Jejich přítomnost často vyvolává pozitivní náladu, pocit lásky a porozumění u dětí. Psi jsou skvělými společníky a mnoho studií potvrdilo, že interakce s nimi má mnoho pozitivních vlivů na psychické i fyzické zdraví dětí.

Vzájemný vztah dětí a psů má také významný vzdělávací aspekt. Děti se učí vnímat psa jako živou bytost s vlastními potřebami, nikoli pouze jako hračku či objekt zábavy. Tím, že se děti učí pozorovat a rozumět chování psa, jsou schopny lépe porozumět jeho projevům a potřebám. Tato schopnost empatie a vnímání druhého jedince je klíčová pro rozvoj sociálních dovedností u dětí…

Právě probíhá:

7.7.-13.7.2024 Letní HUSKY camp 2/2024  FOTOGALERIE

NABÍDKA -PROGRAMY

Děti & Pobyty

Naše pobytové akce jsou určeny dětem, které milují psy a psy husky obzvlášť. Nabízíme jarní pobytové víkendy, letní husky tábory a podzimní akce. Děti jsou ubytované u nás v domě. Děti si odvezou domů nezapomenutelné zážitky spojené s naší smečkou psů!

školy, skupiny & Exkurze, přednášky

Během vaší návštěvy u nás budete mít možnost seznámit se s úžasným plemenem psů husky. Náš odborný výklad vám přiblíží historii a původ těchto psů, včetně jejich využití v zápřahu a jejich jedinečného soužití ve smečce. Ukážeme vám, jak se psi oblékají před jízdou, jak vypadají saně a tréninkové káry a budete mít možnost si všechny naše psy pohladit. Jsou to totiž velcí milovníci návštěv!

Rodinné & Individuální

Program určený pro lidi, kteří by si rádi osahali a na vlastní oči viděli, jak funguje psí spřežení. Program je vhodný pro jednoho – dva lidi, nebo pro rodinu s dětmi. Společně zapřáhneme tým 12-14 psů a vyrazíme na krátkou ukázkovou jízdu po louce kolem domu. I když je tato jízda pouze ukázková a nejedná se o žádný výlet, bude hodně příležitostí si svezení psím spřežením náležité užít a prožít. Důležité totiž je vše kolem, na co jste se chtěli zeptat.

Návštěvy

Chcete se u nás jen na chvíli zastavit, podívat se na psy, pozdravit? I to je možné. Jen je potřeba domluvit se na návštěvě předem.

představení

Jana Henych

Jmenuji se Jana Henychová ( CV) a mé spojení se psy sibiřskými husky trvá již více než 25 let. Během této dlouhé doby jsem se nejen zabývala jejich chovem, ale také prací s těmito úžasnými zvířaty. Vedle sportovní činnosti se postupem času má pozornost začala soustředit i na práci s dětmi prostřednictvím zážitkové pedagogiky. A co je nejúžasnější, psi husky mají přirozenou lásku k člověku a zejména k dětem, což mi mimořádně usnadňuje mou práci!

Od roku 2011 každé léto pořádám dětské letní husky tábory, které přinášejí dětem neopakovatelné zážitky a nová přátelství. Hlavním zaměřením těchto táborů je podpora aktivního pohybu v přírodě prostřednictvím her,  rozvíjení  tvořivosti, rozvíjení sociálních dovedností a to vše za přítomnosti naší úžasné smečky psů.

Naše smečka psů představuje skvělý příklad týmového ducha a vzájemné spolupráce. Dětem názorně ukazuje, jak důležité je být součástí týmu a jak spolupracovat s ostatními. Tyto dovednosti jsou nezbytné pro harmonický život ve společenství zvířat i lidí!

Doufám, že i nadále budu moci šířit radost a přinášet do života dětí zážitky spojené se světem psů husky. Je to pro mě nejenom práce, ale skutečné poslání, které naplňuje můj život smyslem a radostí.

“Psi mluví....ale jen k lidem, kteří ví jak jim naslouchat!”

Ole Dag Lovvold

Kontaktní informace

Adresa:

Ing. Jana Henychová, Horní Maxov 105E, 468071 Lučany nad Nisou, CR

Tel: +420 724 045 565

E-mail: jana.henychova@huskies.cz

Adresa:  Ing. Jana Henychová, Horní Maxov 105E, 468071 Lučany nad Nisou

Tel: +420 724 045 565

E-mail: jana.henychova@huskies.cz

Číslo účtu: 194643177/0300

IBAN: CZ8203000000000194643177  BIC (SWIFT):CEKOCZPP

PayPal: jana.henychova@huskies.cz

Můžete nás sledovat: